4. turnaj - 13.7.2019

Pořadí Příjmení a jméno 13.7.2019
T1-2 Pospíšil Petr 195
T1-2 Benková Libuše 195
T3-4 Brouček Libor 73,6
T3-4 Pilař Radek 73,6
5 Šimůnek Milan 55
6 Kyselý Rostislav 50
7 Cemper Zdeněk 42,5
8 Novotný Radek 32,5
9 Zářecký Jiří 28
10 Dalecká Kateřina 20
11 Petřík Jiří 18
12 Loos Michal 16
13 Dalecký Radovan 14
14 Široký Libor 12
15 Petříková Jaroslava 10
16 Kyselá Naďa 8
17 Vondra David 6
18 Chmelař Víťa 4

Průběžné pořadí po 4.turnaji

Pořadí Příjmení a jméno CELKEM
1 Brouček Libor 743,6
2 Pilař Radek 573,6
3 Pártl Michal 500
4 Novotný Radek 432,5
5 Mudruňka Martin 395
6 Benková Libuše 320
7 Kyselý Rostislav 297,5
8 Cemper Zdeněk 294,2
9 Káňa Rostislav 280
10 Štěpánek Zdeněk 235
11 Novotný Roman 225
12 Zářecký Jiří 213
13 Loudát Jaroslav 212,5
14 Dalecká Kateřina 207,5
15 Dalecký Radovan 205,7
16 Pospíšil Petr 195
17 Loos Michal 173,5
18 Chmelař Víťa 154
19 Kyselá Naďa 108
20 Benko Martin 100
21 Rohovec Jakub 86,7
T22-23 Rohovec Miroslav 55
T22-23 Šimůnek Milan 55
24 Vrána Miroslav 50
25 Karlík Petr 45
26 Petřík Jiří 18
27 Široký Libor 12
28 Petříková Jaroslava 10
29 Vondra David 6


3. turnaj - 15.06.2019

Pořadí Příjmení a jméno 15.6.2019
1 Pilař Radek 500
2 Novotný Radek 280
3 Brouček Libor 170
4 Zářecký Jiří 125
5 Kyselý Rostislav 110
T6-8 Cemper Zdeněk 86,7
T6-8 Dalecký Radovan 86,7
T6-8 Rohovec Jakub 86,7
9 Chmelař Víťa 70
10 Dalecká Kateřina 65
11 Loudát Jaroslav 60
12 Rohovec Miroslav 55

Průběžné pořadí po 3.turnaji

Pořadí Příjmení a jméno CELKEM
1 Brouček Libor 670
T2-3 Pártl Michal 500
T2-3 Pilař Radek 500
4 Novotný Radek 400
5 Mudruňka Martin 395
6 Káňa Rostislav 280
7 Cemper Zdeněk 251,7
8 Kyselý Rostislav 247,5
9 Štěpánek Zdeněk 235
10 Novotný Roman 225
11 Loudát Jaroslav 212,5
12 Dalecký Radovan 191,7
13 Dalecká Kateřina 187,5
14 Zářecký Jiří 185
15 Loos Michal 157,5
16 Chmelař Víťa 150
17 Benková Libuše 125
T18-19 Benko Martin 100
T18-19 Kyselá Naďa 100
20 Rohovec Jakub 86,7
21 Rohovec Miroslav 55
22 Vrána Miroslav 50
23 Karlík Petr 45

2. turnaj - 25.05.2019

Pořadí Příjmení a jméno 25.5.2019
1 Pártl Michal 500
T2-3 Novotný Roman 225
T2-3 Mudruňka Martin 225
4 Štěpánek Zdeněk 125
T5-6 Loos Michal 105
T5-6 Dalecký Radovan 105
T7-8 Cemper Zdeněk 80
T7-8 Loudát Jaroslav 80
9 Dalecká Kateřina 70
10 Kyselý Rostislav 65
11 Kyselá Naďa 60
12 Novotný Radek 55
13 Vrána Miroslav 50
14 Chmelař Víťa 45


Průběžné pořadí po 2.turnaji

Pořadí Příjmení a jméno CELKEM
T1-2 Brouček Libor 500
T1-2 Pártl Michal 500
3 Mudruňka Martin 395
4 Káňa Rostislav 280
5 Štěpánek Zdeněk 235
6 Novotný Roman 225
7 Cemper Zdeněk 165
8 Loos Michal 157,5
9 Loudát Jaroslav 152,5
10 Kyselý Rostislav 137,5
11 Benková Libuše 125
12 Dalecká Kateřina 122,5
13 Novotný Radek 120
14 Dalecký Radovan 105
T15-16 Benko Martin 100
T15-16 Kyselá Naďa 100
17 Chmelař Víťa 80
18 Zářecký Jiří 60
19 Vrána Miroslav 50
20 Karlík Petr 45

1. turnaj - 27.04.2019

Pořadí Příjmení a jméno 27.4.2019
1 Brouček Libor 500
2 Káňa Rostislav 280
3 Mudruňka Martin 170
4 Benková Libuše 125
5 Štěpánek Zdeněk 110
6 Benko Martin 100
7 Cemper Zdeněk 85
T8-9 Kyselý Rostislav 72,5
T8-9 Loudát Jaroslav 72,5
10 Novotný Radek 65
11 Zářecký Jiří 60
T12-13 Dalecká Kateřina 52,5
T12-13 Loos Michal 52,5
14 Karlík Petr 45
15 Kyselá Naďa 40
16 Chmelař Víťa 35


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .