Turnajové výsledky v roce 2018

30.12.2018 - Zimní turnaj

několik obrázků  zde...

poř. Jméno
1 Štěpánek Zdeněk
2 Kopáček Miroslav
3 Benko Martin
4 Kubiš Jan
5 Mudruňka Martin
6 Brouček Libor
7 Benková Libuše
8 Zářecký Jiří
9 Petřík Jiří
10 Laštůvka Radek
11 Štverák František

17.11.2018 - Máme hole v ruce

poř. Jméno
1 Pártl Michal
2 Brouček Libor
3 Štěpánek Zdeněk
4 Pospíšil Petr
5 Mudruňka Martin
6 Zářecký Jiří
7 Nepraš Jaroslav
8 Štverák František
9 Petřík Jiří
10 Široký Libor




7. turnaj - 04.10.2018 - Hra na jamky

Pořadí Příjmení a jméno 6.10.2018
1 Brouček Libor 1100
2 Novotný Roman 630
3 Pospíšil Petr 400
4 Pilař Radek 280
T5-8 Kyselý Rostislav 202
T5-8 Nepraš Jaroslav 202
T5-8 Novotný Radek 202
T5-8 Petřík Jiří 202
T9-15 Cemper Zdeněk 136,5
T9-15 Kolesa Marek 136,5
T9-15 Loos Josef 136,5
T9-15 Loos Michal 136,5
T9-15 Loudát Jaroslav 136,5
T9-15 Pártl Michal 136,5
T9-15 Široký Libor 136,5

Konečné pořadí Spytického poháru

PořadíPříjmení a jméno    CELKEM
1Brouček Libor2 135
2Pospíšil Petr2 010
3Pilař Radek1 622
4Novotný Roman755
5Cemper Zdeněk629
6Novotný Radek620
7Petřík Jiří595
8Štěpánek Zdeněk545
9Nepraš Jaroslav542
10Kyselý Rostislav540
11Loos Michal472
12Pártl Michal387
13Zářecký Jiří375
14Loudát Jaroslav324
15Loos Josef282
16Mudruňka Martin280
17Martinčič Rudolf275
18Vrána Miroslav260
19Šimůnek Milan218
20Široký Libor207
21Petříková Jaroslava150
22Dalecký Radovan143
23Kolesa Marek137
24Jedlička Tomáš110
T25-26Štverák František105
T25-26Vaněk Jan105
27Kyselá Naďa90
28Poláchová Štěpánka75
29Polách Miroslav65
30Dalecká Kateřina55
31Svátek Robert50
32Karlík Petr45
33Šubert Petr0

6. turnaj - 08.09.2018 - Jeníkovská osmnáctka

Pořadí Příjmení a jméno    8.9.2018
1 Pospíšil Petr 500
2 Pilař Radek 280
3 Nepraš Jaroslav 170
4 Martinčič Rudolf 125
5 Zářecký Jiří 110
6 Šimůnek Milan 100
7 Novotný Radek 85
8 Dalecký Radovan 75
9 Loos Michal 70
10 Petřík Jiří 65
11 Loos Josef 60
12 Dalecká Kateřina 55
13 Cemper Zdeněk 50
14 Karlík Petr 45
15 Petříková Jaroslava 40

Průběžné pořadí po 6. turnaji 

Pořadí Příjmení a jméno CELKEM
1 Pospíšil Petr 1 610
2 Pilař Radek 1 342
3 Brouček Libor 1 035
4 Štěpánek Zdeněk 545
5 Cemper Zdeněk 493
6 Novotný Radek 418
7 Petřík Jiří 393
8 Zářecký Jiří 375
9 Nepraš Jaroslav 340
10 Kyselý Rostislav 338
11 Loos Michal 335
12 Mudruňka Martin 280
13 Martinčič Rudolf 275
14 Vrána Miroslav 260
15 Pártl Michal 250
16 Šimůnek Milan 218
17 Loudát Jaroslav 188
18 Petříková Jaroslava 150
19 Loos Josef 145
20 Dalecký Radovan 143
21 Novotný Roman 125
22 Jedlička Tomáš 110
T23-T24 Vaněk Jan 105
T23-T24 Štverák František 105
25 Kyselá Naďa 90
26 Poláchová Štěpánka 75
27 Široký Libor 70
28 Polách Miroslav 65
29 Dalecká Kateřina 55
30 Svátek Robert 50
31 Karlík Petr 45
32 Šubert Petr 0

Sem můžete vložit text, který bude zobrazen vpravo. Podobný obsahový blok je zobrazen i vlevo.

5. turnaj - 07.07.2018

Pořadí Příjmení a jméno     7.7.2018
1 Pospíšil Petr 500
2 Mudruňka Martin 280
3 Brouček Libor 170
4 Štěpánek Zdeněk 125
5 Vrána Miroslav 110
6 Loos Michal 100
7 Novotný Radek 85
8 Kyselý Rostislav 75
9 Široký Libor 70
10 Jedlička Tomáš 65
11 Cemper Zdeněk 60
12 Vaněk Jan 55
13 Svátek Robert 50
14 Loudát Jaroslav 45
15 Kyselá Naďa 40
16 Petříková Jaroslava 35

Průběžné pořadí po 5. turnaji

Pořadí Příjmení a jméno     CELKEM
1 Pospíšil Petr 1 110
2 Pilař Radek 1 062
3 Brouček Libor 1 035
4 Štěpánek Zdeněk 545
5 Cemper Zdeněk 443
6 Kyselý Rostislav 338
7 Novotný Radek 333
8 Petřík Jiří 328
9 Mudruňka Martin 280
T10-11 Zářecký Jiří 265
T10-11 Loos Michal 265
12 Vrána Miroslav 260
13 Pártl Michal 250
14 Loudát Jaroslav 188
15 Nepraš Jaroslav 170
16 Martinčič Rudolf 150
17 Novotný Roman 125
18 Šimůnek Milan 118
T19-20 Jedlička Tomáš 110
T19-20 Petříková Jaroslava 110
T21-T22 Vaněk Jan 105
T21-T22 Štverák František 105
23 Kyselá Naďa 90
24 Loos Josef 85
25 Poláchová Štěpánka 75
26 Široký Libor 70
27 Dalecký Radovan 68
28 Polách Miroslav 65
29 Svátek Robert 50
T30-T31 Šubert Petr 0
T30-T31 Dalecká Kateřina 0

4. turnaj - Růžičkův statek - 26.05.2018

Pořadí Příjmení a jméno  16.6.2018
1 Pártl Michal 250
2 Štěpánek Zdeněk 140
3 Brouček Libor 85
4 Pilař Radek 62,2
5 Cemper Zdeněk 55
6 Pospíšil Petr 50
7 Šimůnek Milan 42,5
8 Zářecký Jiří 32,5
9 Dalecký Radovan 28
10 Vrána Miroslav 20
11 Loos Josef 0
12 Martinčič Rudolf 0
13 Loos Michal 0
14 Kyselý Rostislav 0
15 Šubert Petr 0
16 Loudát Jaroslav 0
17 Novotný Radek 0
18 Dalecká Kateřina 0
19 Kyselá Naďa 0

Průběžné pořadí po 4. turnaji

Pořadí Příjmení a jméno      CELKEM
1 Pilař Radek 1 062
2 Brouček Libor 865
3 Pospíšil Petr 610
4 Štěpánek Zdeněk 420
5 Cemper Zdeněk 383
6 Petřík Jiří 328
7 Zářecký Jiří 265
8 Kyselý Rostislav 263
9 Pártl Michal 250
10 Novotný Radek 248
11 Nepraš Jaroslav 170
12 Loos Michal 165
13 Vrána Miroslav 150
14 Martinčič Rudolf 150
15 Loudát Jaroslav 143
16 Novotný Roman 125
17 Šimůnek Milan 118
18 Štverák František 105
19 Loos Josef 85
20 Petříková Jaroslava 75
21 Poláchová Štěpánka 75
22 Dalecký Radovan 68
23 Polách Miroslav 65
24 Kyselá Naďa 50
25 Vaněk Jan 50
26 Jedlička Tomáš 45
27 Šubert Petr 0
28 Dalecká Kateřina 0

3. turnaj - 26.05.2018

Pořadí Příjmení a jméno   26.5.2018
1 Pilař Radek 500
2 Brouček Libor 280
3 Kyselý Rostislav 170
T4-5 Cemper Zdeněk 117,5
T4-5 Petřík Jiří 117,5
6 Novotný Radek 100
T7-8 Zářecký Jiří 80
T7-8 Martinčič Rudolf 80
T9-11 Loos Michal 65
T9-11 Loudát Jaroslav 65
T9-11 Vrána Miroslav 65
12 Štverák František 55
13 Vaněk Jan 50
14 Jedlička Tomáš 45
15 Loos Josef 40
16 Kyselá Naďa 35

Průběžné pořadí po 3. turnaji

Pořadí Příjmení a jméno     CELKEM
1 Pilař Radek 1 000
2 Brouček Libor 780
3 Pospíšil Petr 560
T4-5 Cemper Zdeněk 327,50
T4-5 Petřík Jiří 327,50
6 Štěpánek Zdeněk 280
7 Kyselý Rostislav 262,50
8 Novotný Radek 247,50
9 Zářecký Jiří 232,50
10 Nepraš Jaroslav 170
11 Loos Michal 165
12 Martinčič Rudolf 150
13 Loudát Jaroslav 142,50
14 Vrána Miroslav 130
15 Novotný Roman 125
16 Štverák František 105
17 Loos Josef 85
T18-20 Petříková Jaroslava 75
T18-20 Poláchová Štěpánka 75
T18-20 Šimůnek Milan 75
21 Polách Miroslav 65
T22-23 Vaněk Jan 50
T22-23 Kyselá Naďa 50
24 Jedlička Tomáš 45
25 Dalecký Radovan 40

2. turnaj - 12.05.2018

Pořadí Příjmení a jméno   12.5.2018
1 Pilař Radek 500
2 Pospíšil Petr 280
3 Nepraš Jaroslav 170
4 Novotný Roman 125
5 Štěpánek Zdeněk 110
6 Cemper Zdeněk 100
7 Petřík Jiří 85
8 Šimůnek Milan 75
9 Martinčič Rudolf 70
10 Vrána Miroslav 65
11 Zářecký Jiří 60
12 Novotný Radek 55
13 Štverák František 50
14 Loos Josef 45
15 Dalecký Radovan 40
16 Kyselý Rostislav 35
17 Loos Michal 30
18 Petříková Jaroslava 25
19 Loudát Jaroslav 20
20 Kyselá Naďa 15
21 Brouček Libor 0
22 Šubrt Petr 0

 Průběžné pořadí po 2. turnaji

Pořadí Příjmení a jméno      CELKEM
1 Pospíšil Petr 560
T2-3 Brouček Libor 500
T2-3 Pilař Radek 500
4 Štěpánek Zdeněk 280
T5-6 Cemper Zdeněk 210
T5-6 Petřík Jiří 210
7 Nepraš Jaroslav 170
8 Zářecký Jiří 152,5
9 Novotný Radek 147,5
10 Novotný Roman 125
11 Loos Michal 100
12 Kyselý Rostislav 92,5
13 Loudát Jaroslav 77,5
T14-16 Petříková Jaroslava 75
T14-16 Poláchová Štěpánka 75
T14-16 Šimůnek Milan 75
17 Martinčič Rudolf 70
T18-19 Polách Miroslav 65
T18-19 Vrána Miroslav 65
20 Štverák František 50
21 Loos Josef 45
22 Dalecký Radovan 40
23 Kyselá Naďa 15
24 Šubrt Petr 0

1. turnaj - 14.04.2018

Pořadí Příjmení a jméno    14.4.2018
1 Brouček Libor 500
2 Pospíšil Petr 280
3 Štěpánek Zdeněk 170
4 Petřík Jiří 125
5 Cemper Zdeněk 110
T6-7 Novotný Radek 92,5
T6-7 Zářecký Jiří 92,5
8 Poláchová Štěpánka 75
9 Loos Michal 70
10 Polách Miroslav 65
T11-12 Loudát Jaroslav 57,5
T11-12 Kyselý Rostislav 57,5
13 Petříková Jaroslava 50


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .