Turnajové výsledky v roce 2017

Čísla za jménem znamenají počet bodů, nikoliv počet ran !!!

7.turnaj - hra na jamky - 07.10.2017

Pořadí Příjmení a jméno 7.10.2017
1 Kubiš Jan 1100
2 Pártl Michal 630
3 Mudruňka Martin 400
4 Pospíšil Petr 280
T5-8 Štěpánek Zdeněk 202
T5-8 Šimůnek Milan 202
T5-8 Cemper Zdeněk 202
T5-8 Brouček Libor 202
T9-15 Novotný Radek 136,5
T9-15 Zářecký Jiří 136,5
T9-15 Loos Josef 136,5
T9-15 Loudát Jaroslav 136,5
T9-15 Šubrt Petr 136,5
T9-15 Loos Michal 136,5
T9-15 Široký Libor 136,5

Konečné pořadí Spytického poháru

Pořadí Příjmení a jméno Celkem
1 Kubiš Jan 2 270,0
2 Pospíšil Petr 1 907,5
3 Pártl Michal 1 480,0
4 Štěpánek Zdeněk 1 424,5
5 Mudruňka Martin 805,0
6 Šimůnek Milan 692,0
7 Cemper Zdeněk 620,0
8 Novotný Radek 491,5
9 Brouček Libor 482,0
10 Zářecký Jiří 393,7
11 Loos Josef 381,5
T12-13 Loudát Jaroslav 304,0
T12-13 Šubrt Petr 304,0
14 Loos Michal 302,0
15 Vrána Mirek 247,5
16 Široký Libor 239,0
17 Petřík Jiří 200,0
18 Nepraš Jaroslav 185,0
19 Novotný Roman 175,0
20 Vodičková Zdeňka 135,0
T21-22 Kolesa Marek 125,0
T21-22 Novotný Martin 125,0
23 Wiesner Robert 95,0
24 Kořínek Milan 92,5
T25-26 Dalecký Radovan 75,0
T25-26 Karlík Petr 75,0
27 Černý Jan 70,0
28 Tomandlová Jirka 55,0
29 Polandrová Štěpánka 52,5
30 Jedlička Tomáš 50,0
31 Dalecká Katka 45,0
32 Drda Vladislav 35,0
33 Petříková Jaroslava 30,0
34 Beránek Láďa 25,0
35 Komárek Láďa 15,0
36 Kratochvílová Blanka 10,0

6.turnaj - "Jeníkovská osmnáctka" - 02.09.2017

Spyticky_pohar_2017_-_6_turnaj.pdf

Pořadí Příjmení a jméno 2.9.2017
1 Kubiš Jan 500
2 Štěpánek Zdeněk 280
3 Pospíšil Petr 170
4 Mudruňka Martin 125
5 Šimůnek Milan 110
T6-7 Kořínek Milan 92,5
T6-7 Šubert Petr 92,5
8 Nepraš Jaroslav 75
9 Pártl Michal 70
10 Kolesa Marek 65
11 Petřík Jiří 60
12 Tomandlová Jirka 55
13 Wiesner Robert 50
14 Loudát Jaroslav 45
15 Vodičková Zdeňka 40
16 Drda Vladislav 35
17 Petříková Jaroslava 30

Průběžné pořadí po 6. turnaji

Spyticky_pohar_2017_-_6_turnaj_-_prubezne.pdf

Pořadí Příjmení a jméno Celkem
1 Pospíšil Petr 1 627,5
2 Štěpánek Zdeněk 1 222,5
3 Kubiš Jan 1 170,0
4 Pártl Michal 850,0
5 Šimůnek Milan 490,0
6 Cemper Zdeněk 418,0
7 Mudruňka Martin 405,0
8 Novotný Radek 355,0
9 Brouček Libor 280,0
10 Zářecký Jiří 257,2
11 Vrána Mirek 247,5
12 Loos Josef 245,0
13 Petřík Jiří 200,0
14 Nepraš Jaroslav 185,0
15 Novotný Roman 175,0
T16-17 Loudát Jaroslav 167,5
T16-17 Šubrt Petr 167,5
18 Loos Michal 165,5
19 Vodičková Zdeňka 135,0
T20-21 Kolesa Marek 125,0
T20-21 Novotný Martin 125,0
22 Široký Libor 102,5
23 Wiesner Robert 95,0
24 Kořínek Milan 92,5
T25-26 Dalecký Radovan 75,0
T25-26 Karlík Petr 75,0
27 Černý Jan 70,0
28 Tomandlová Jirka 55,0
29 Polandrová Štěpánka 52,5
30 Jedlička Tomáš 50,0
31 Dalecká Katka 45,0
32 Drda Vladislav 35,0
33 Petříková Jaroslava 30,0
34 Beránek Láďa 25,0
35 Komárek Láďa 15,0
36 Kratochvílová Blanka 10,0


5.turnaj - 12.08.2017

Spyticky_pohar_2017_-_5_turnaj.pdf

Pořadí Příjmení a jméno 12.8.2017
1 Pospíšil Petr 500
2 Pártl Michal 280
3 Štěpánek Zdeněk 170
4 Novotný Martin 125
5 Nepraš Jaroslav 110
6 Šimůnek Milan 100
7 Petřík Jiří 85
8 Dalecký Radovan 75
9 Černý Jan 70
10 Novotný Radek 65
11 Kolesa Marek 60
12 Vodičková Zdeňka 55
13 Loudát Jaroslav 50
14 Dalecká Katka 45
15 Cemper Zdeněk 0
16 Loos Michal 0,5


Průběžné pořadí po 5. turnaji

Spyticky_pohar_2017_-_5_turnaj_-_prubezne.pdf

Pořadí Příjmení a jméno Celkem
1 Pospíšil Petr 1 457,5
2 Štěpánek Zdeněk 942,5
3 Pártl Michal 780,0
4 Kubiš Jan 670,0
5 Cemper Zdeněk 418,0
6 Šimůnek Milan 380,0
7 Novotný Radek 355,0
T8-9 Brouček Libor 280,0
T8-9 Mudruňka Martin 280,0
10 Zářecký Jiří 257,2
11 Vrána Mirek 247,5
12 Loos Josef 245,0
13 Novotný Roman 175,0
14 Loos Michal 165,5
15 Petřík Jiří 140,0
16 Novotný Martin 125,0
17 Loudát Jaroslav 122,5
18 Nepraš Jaroslav 110,0
19 Široký Libor 102,5
20 Vodičková Zdeňka 95,0
T21-23 Dalecký Radovan 75,0
T21-23 Karlík Petr 75,0
T21-23 Šubrt Petr 75,0
24 Černý Jan 70,0
25 Kolesa Marek 60,0
26 Polandrová Štěpánka 52,5
27 Jedlička Tomáš 50,0
T28-29 Dalecká Katka 45,0
T28-29 Wiesner Robert 45,0
30 Beránek Láďa 25,0
31 Komárek Láďa 15,0
32 Kratochvílová Blanka 10,0


4.turnaj - 08.07.2017

Spyticky_pohar_2017_-_4_turnaj.pdf

Pořadí Příjmení a jméno 8.7.2017
1 Štěpánek Zdeněk 500
2 Pospíšil Petr 280
3 Brouček Libor 170
4 Cemper Zdeněk 125
T5-6 Zářecký Jiří 105
T5-6 Vrána Mirek 105
7 Novotný Radek 85
8 Karlík Petr 75
9 Loos Josef 70
10 Loos Michal 65


Průběžné pořadí po 4. turnaji

Spyticky_pohar_2017_-_4_turnaj_-_prubezne.pdf


Pořadí Příjmení a jméno Celkem
1 Pospíšil Petr 957,5
2 Štěpánek Zdeněk 772,5
3 Kubiš Jan 670
4 Pártl Michal 500
5 Cemper Zdeněk 417,5
6 Novotný Radek 290
T7-9 Brouček Libor 280
T7-9 Šimůnek Milan 280
T7-9 Mudruňka Martin 280
10 Zářecký Jiří 257,2
11 Vrána Mirek 247,5
12 Loos Josef 245
13 Novotný Roman 175
14 Loos Michal 165,5
15 Široký Libor 102,5
T16-17 Karlík Petr 75
T16-17 Šubrt Petr 75
18 Loudát Jaroslav 72,5
19 Petřík Jiří 55
20 Polandrová Štěpánka 52,5
21 Jedlička Tomáš 50
22 Wiesner Robert 45
23 Vodičková Zdeňka 40
24 Beránek Láďa 25
25 Komárek Láďa 15
26 Kratochvílová Blanka 10
=========================================================================================================

3.turnaj - 17.06.2017

Spyticky_pohar_2017_-_3_turnaj.pdf

Pořadí Příjmení a jméno 17.6.2017
1 Pospíšil Petr 250
2 Cemper Zdeněk 140
3 Šimůnek Milan 85
4 Zářecký Jiří 62,2
5 Loos Josef 55
6 Novotný Radek 50
7 Loudát Jaroslav 42,5
8 Vrána Mirek 32,5
9 Loos Michal 28


Průběžné pořadí po 3. turnaji

Spyticky_pohar_2017_-_3_turnaj_-_prubezne.pdf

Pořadí Příjmení a jméno Celkem
1 Pospíšil Petr 677,5
2 Kubiš Jan 670
3 Pártl Michal 500
4 Cemper Zdeněk 292,5
T5-6 Šimůnek Milan 280
T5-6 Mudruňka Martin 280
7 Štěpánek Zdeněk 272,5
8 Novotný Radek 205
T9-10 Loos Josef 175
T9-10 Novotný Roman 175
11 Zářecký Jiří 152,2
12 Vrána Mirek 142,5
13 Brouček Libor 110
14 Široký Libor 102,5
15 Loos Michal 100,5
16 Šubrt Petr 75
17 Loudát Jaroslav 72,5
18 Petřík Jiří 55
19 Polandrová Štěpánka 52,5
20 Jedlička Tomáš 50
21 Wiesner Robert 45
22 Vodičková Zdeňka 40
23 Beránek Láďa 25
24 Komárek Láďa 15
25 Kratochvílová Blanka 10


========================================================================================

2. turnaj - "Růžičkův statek" - 27.05.2017

Spyticky_pohar_2017_-_2_turnaj.pdf

Pořadí Příjmení a jméno 27.5.2017
1 Pártl Michal 500
2 Pospíšil Petr 280
3 Kubiš Jan 170
4 Štěpánek Zdeněk 125
5 Šimůnek Milan 110
6 Novotný Roman 100
7 Novotný Radek 85
8 Šubrt Petr 75
9 Zářecký Jiří 70
10 Vrána Mirek 65
11 Loos Josef 60
T12-13 Cemper Zdeněk 52,5
T12-13 Polandrová Štěpánka 52,5
14 Wiesner Robert 45
T15-16 Široký Libor 37,5
T15-16 Loos Michal 37,5


Průběžné pořadí po 2. turnaji

Spyticky_pohar_2017_-_2_turnaj_-_prubezne-1.pdf

Pořadí Příjmení a jméno       Celkem
1 Kubiš Jan 670
2 Pártl Michal 500
3 Pospíšil Petr 427,5
4 Mudruňka Martin 280
5 Štěpánek Zdeněk 272,5
6 Šimůnek Milan 195
7 Novotný Roman 175
8 Novotný Radek 155
9 Cemper Zdeněk 152,5
10 Loos Josef 120
T11-12 Vrána Mirek 110
T11-12 Brouček Libor 110
13 Široký Libor 102,5
14 Zářecký Jiří 90
15 Šubrt Petr 75
16 Loos Michal 72,5
17 Petřík Jiří 55
18 Polandrová Štěpánka 52,5
19 Jedlička Tomáš 50
20 Wiesner Robert 45
21 Vodičková Zdeňka 40
22 Loudát Jaroslav 30
23 Beránek Láďa 25
24 Komárek Láďa 15
25 Kratochvílová Blanka 10

========================================================================================

1. turnaj - 29.04.2017

Spyticky_pohar_2017_-_1_turnaj-1.pdf

Pořadí Příjmení a jméno 29.4.2017
1 Kubiš Jan 500
2 Mudruňka Martin 280
T 3-4 Pospíšil Petr 147,5
T 3-4 Štěpánek Zdeněk 147,5
5 Brouček Libor 110
6 Cemper Zdeněk 100
7 Šimůnek Milan 85
8 Novotný Roman 75
9 Novotný Radek 70
10 Široký Libor 65
11 Loos Josef 60
12 Petřík Jiří 55
13 Jedlička Tomáš 50
14 Vrána Mirek 45
15 Vodičková Zdeňka 40
16 Loos Michal 35
17 Loudát Jaroslav 30
18 Beránek Láďa 25
19 Zářecký Jiří 20
20 Komárek Láďa 15
21 Kratochvílová Blanka 10



Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .